WAŻNE ZMIANY DOTYCZĄCE KURSOWANIA AUTOBUSÓW NA TRASIE HEL - PUCK, INFORMACJA PONIŻEJ

Kilka informacji o naszej firmie

Olimpic jest firmą specjalizującą się w krajowych i międzynarodowych przewozach osób. Od samego początku działalności firmy, czyli od 1996r., celem naszego działania są maksymalizacja poziomu bezpieczeństwa i komfortu przy zapewnieniu atrakcyjnego poziomu cenowego świadczonych usług.

Naszymi atutami są niezawodne samochody oraz doświadczenie, które systematycznie zdobywaliśmy w trakcie kilkunastoletniej działalności firmy. Nasi pracownicy gotowi są dołożyć wszelkich starań, aby Państwa podróż przebiegała spokojnie i bezpieczenie oraz aby zawsze dotarli Państwo do celu komfortowo i punktualnie.

Posiadamy duże doświadczenie oraz umiejętność konsekwentnego świadczenia usług zarówno klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Firma Olimpic posiada wszystkie niezbędne zezwolenia do przewozu osób na terenie Polski oraz wszystkich krajów Europy. Do przewozu osób wykorzystujemy AUTO-BUSY od 6 - 50 osobowe. W naszym taborze posiadamy pojazdy wyposażone w klimatyzację, wideo, fotele pasażerów z regulacją kąta pochylenia oparcia, nagłośnienie, indywidualne oświetlenie. Posiadane wyposażenie, zapewnia komfortowe warunki podróży dla pasażerów i pilota. Najwyższa sprawność naszych samochodów jest stale monitorowana przez pracowników i potwierdzana na regularnie odbywanych przeglądach technicznych.

Nasi kierowcy legitymują się najwyższymi kwalifikacjami i długoletnim stażem na trasach krajowych i międzynarodowych. Wszystkie pojazdy objęte są pełnym pakietem ubezpieczeniowym. Nasza Firma nieustannie się rozwija i zwiększa zakres działania. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, grup zorganizowanych jak i osób indywidualnych. Obecnie, na naszą wszechstronną ofertę przewozową składa się już wiele usług.

Są to przede wszystkim:
  • Wyjazdy krajowe i zagraniczne:
    • dla klientów indywidualnych lub grup zorganizowanych: przewozy do ślubu i na wesela, pielgrzymki, przysięgi i inne przewozy okazjonalne, wyjazdy na koncerty, wyjazdy na imprezy sportowe, przewozy na imprezy okolicznościowe i rodzinne, wycieczki (także wielodniowe i objazdowe), itp.
    • dla firm: przewozy na targi, spotkania, przewozy na konferencje, obsługa organizowanych przez firmę imprez itp.
  • Regularna linia mikrobusowa
    • na trasie Gdynia - Władysławowo - Hel i z powrotem

W naszych autobusach dostępne jest bezpłatne WiFi.
W każdym pojeździe znajdują się kody QR umożliwiające pobranie rozkładów jazdy naszych autobusów.

Nasza flota

Sprinter 419 cdi Exclusive

MERCEDES-BENZ 0350 Tourismo

Sprinter 515 cdi Exclusive